Jooga nädal Laulasmaa Spa-s 2022

Programm: 

22.-26.august 2022 Jooga nädal Laulasmaal

Sel nädalal on Sul võimalus proovida erinevaid joogastiile.

Ühe tunni hind on 10 Eur. Tundide eest tasumine LaSpa-s või läbi minu kodulehekülje. Eelregistreerimine on vajalik, kohtade arv piiratud.

22.08 esmaspäeva õhtul kell 20.00 Meditatsioon Laulasmaa rannas.

Mediteerimise kunst on universaalne traditsioon, mille juured ulatuvad tuhandete aastate taha enne praeguse tsivilisatsiooni tekkimist ja mis on kestnud muutumatuna põlvkond põlvkonna järel. Meditatsioon on säilitanud oma algupärase vormi, sest selle lihtne raamistik kätkeb endas kõiki põhiõpetusi ja lähenemisi, mis moodustavad kõigi tuntud filosoofiate, usundite ja õpetuste sisu. Loe rohkem meditatsiooni kohta siit.

23.-26.08 hommikujooga kell 08.00-09.00

Pehme ja voolav Hatha jooga praktika koos hingamisharjutustega (Pranayama) hommikuseks ärkamiseks. Ilusa ilmaga toimub tund õues.

23.08 teisipäeva õhtul kell 20.00-21.15 Mindful Restorative jooga.

Restorativ jooga on sügavat lõdvestust pakkuv joogastiil. See on passiivne praktika, mitte aktiivne. Asendeid hoitakse kuni 20 minutit. Kasutatakse palju tekke, bolstreid, patju, klotse, toole, seinu ja muid abivahendeid, et luua kehale täielikku lõdvestust pakkuvaid asendeid. Alles siis kui kogu keha on turvaliselt hoitud ja toetatud, hakkab ka närvisüsteem rahunema ja aktiveeritakse "rest and digest" närvisüsteemi osa, aktiveerub seedimine , taastumine, rakkude uuenemine ja tervenemine.

24.08 kolmapäeva õhtul kell 19.00-20.15 Yin jooga.

Yin jooga praktika on suunatud kõõlustele, liigestele ja sidekoele, eesmärgiga parandada seal vereringet ja üldist painduvust. Asendeid hoitakse keskmiselt 3-5 minutit, vahest ka kauem, tavaliselt istudes või lamades, kasutades selleks minimaalselt lihaseid. Sügavat lõdvestust asendites toetatakse plokkide ja bolstrite kasutamisega.

25.08 neljapäeva õhtul kell 20.00-21.15 Restorative Yin.

Kombinatsioon yin ja restorative joogast. Tunni alguses hoiame asendeid ainult mõne minuti venitades pinges lihaseid ja kõõluseid. Tunni edenedes asendite aeg pikeneb kuni 10-15 minutini, hoides tähelepanu hingamisel, kohalolekul ja lõdvestumisel.

Soovid pikemat lugemist erinevate joogastiilide kohta? Klõpsa siia.

Jooga retreat Estonia kirjelduse leiad siit.

Jooga retriidid Norras, Alaskal ja mujal leiad siit.

 

 

 

Community for healthy lifestyle. Yoga, hiking, retreats, nutrition and wellbeing!
flagearth linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram